Sapanca Otel Butik Otel Masukiye Oda
Sapanca Otel Butik Otel Masukiye
Sapanca Otelleri
Butik Otel Masukiye Lobi
Sapanca Butik Otel Masukiye Lobi
Kartepe Otel Hotel Masukiye
Kartepe Otel Hotel Masukiye
Sapanca da oteller
Butik Otel Masukiye
Sapanca Otel Masukiye
sapanca otelleri, sapancada oteller

NTV Yakın Yerler

NTV Yakın Yerler programında Maşukiye'nin ve otelimizin tanıtımını izleyebilirsiniz.

kartepe otelleri, kartepededeki oteller

Otelimizden Görüntüler

Oda fotoğraflarımız, otelimizden ve bölgemimizden görüntüleri inceleyebilirsiniz.

Küresel Kalite Yönetimi Altın Boğa Ödülü

Yılın Oteli Seçildik

"2008 de yılın oteli seçildik." Otelimize layık görülen ödül için tıklayınız

İNDİRİMLER BAŞLADI

İletişim bilgileri için tıklayın

İletişim Bilgileri

Sapanca'da Butik Hotel Maşukiye Nasıl Bir Mekân?

Sapanca Gölü sahillerinin batı kısmı Kocaeli Ízmit'e bağlı Kartepe Ilçesinin hudutları içinde kalıyor. Sapanca Bölgesinin en güzel yerlerinden biri olan Maşukiye köyünde, Kartepe eteklerinin eşsiz doğası ve Samanlı Dağları'nın bol oksijenli havası ile buluşabilirsiniz.
Maşukiye, şahane doğasıyla, Sapanca Bölgesinde Samanlı Dağ silsilesinde, Kartepe eteklerine yakınçağda Çerkezler, Abazalar ve dil bilen Mohti Lazlarınca 1878 Osmanlı - Rus harbinden sonra kurulmuş bir köy. Izmit'in güney doğusunda kalırken, Sapanca Gölü'nün batı kıyılarını çevrelemekte.
Sıcak köy evi atmosferini ve rahatlığını kaybetmemek için hayli gayret sarf ettik. Istanbul, Sakarya (Adapazarı), Kocaeli (Izmit), Kartepe, Arifiye, Kırkpınar, Gölcük, Büyük Derbent ve  Maşukiye' yi içine alan geniş bölgedeki sanayi kuruluşlarından konaklama amacıyla gelen Türk ve yabancı uyruklu konuklar hedef kitlemizin büyük bir kısmını oluşturuyorlar. Butik Otel Maşukiye' de konaklama yapan bu saygıdeğer misafirlerimize geleneksel Türk konukseverliğini yaşatıyoruz.
 
Butik Otel Masukiye'de konaklama yapan konuklar için salonumuzda eğlence amaçlı olarak kullanabilecekleri çeşitli oyun takımları bulunuyor.(Satranç, dama, tavla, okey, vs.)
 
Konaklamalarda Oda + Kahvaltı düzeniyle çalışıyoruz. Hafta içinde saat 7:30 den itibaren kahvaltı veriyoruz. Hafta sonlarında ve tatil günlerinde serpme kahvaltı saat 09:30-11:30 arasındadır.
Kartepe'den Sapanca Gölüne doğru akan Soğuksu Deresi Butik Otel Maşukiye' nin bahçe duvarlarını yalıyor.  Dere kenarında meyve ağaçlarımız ve taflan bitkisinden çitimiz var.
 
NOT: EVCIL HAYVANLARI KABUL EDiYORUZ.

Butik Hotel Maşukiye'den Görüntüler

 1. Hotel Maşukiyeden Görüntüler
 2. Hotel Maşukiye kartepe sapanca
 3. sapanca otelleri pansiyon
 4. Hotel Maşukiyeden Görüntüleri
 5. sapanca kartepe otelleri
 6. Bölgemizden Görüntüler

Otelimiz İçin Yapılan Yorumlar

 1. Sapanca Butik Otel Masukiye

  Gercekten de harika bir tatildi

  Gercekten de harika bir tatildi. insanin hic ayrilasi gelmiyor. inanilmaz sicak bir ortam, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. ben arkadaslarimla beraber gitmistim ve acikcasi korkuyorduk neyle karsilasacagimizdan. fakat Yalcin bey olsun calisanlar olsun bizde hic korku birakmadilar. yaklasimlari harikaydi. kesinlikle herkese gitmesini tavsiye ediyorum. asla vazgecemiyceksiniz.
 2. Kartepe Otel Masukiye

  Tekrar bu otel'de kalacağım için Maşukiye'ye gelirim

  "Bir daha Maşukiye'ye gelsem bu otel'de kalırım" değil de, "Tekrar bu otel'de kalacağım için Maşukiye'ye gelirim" demek hiç yanlış olmasa gerek.. 6 üniversite öğrencisi olarak bunu hissetmemizde Yalçın Bey'in sıcak yaklaşımı, kendi evimizin salonunda ve odalarında oturma rahatlığı, yön bulmamızda bize kolaylık sağlayan krokisi ve otelin temizliği çok önemli bir rol oynadı.. Gerçekten çok güzel, huzurlu bir tatildi.. Herşey için çok teşekkürler..